Diamond Trio

Diamond Trio

Diamond Trio

В Diamond Trio є 5 обертових барабанів і 9 ліній виплат. Ви можете грати в неї в безкоштовному демонстраційному режимі, тому скористайтеся перевагами бонусної сітки і деякими додатковими опціями.

Diamond Trio грати онлайн без реєстрації

Мінімальна ставка на кожну активну лінію традиційно дорівнює одному кредиту, а максимальна – 500 кредитів. Щоб змінити кількість активних ліній, натисніть кнопку «№ Line», де № позначає номера 1, 3, 5, 7 і 9. Щоб змінити розмір ставки, натисніть подвійну напис «Bet one, Red», для максимальної ставки вам потрібна кнопка «Bet max, black ». Максимальна ставка до 500 монет. Звичайно, ігровий автомат Diamond Trio дозволяє грати в бонусну гру (вона проста, як і інші бонуси гамінаторов). Якщо зображення трьох помічників (рудий, брюнетка і блондинка) збігаються на одній з активних ліній, гравець отримає 12 безкоштовних обертань. Ця сума може бути збільшена під час бонусної гри. Тут повинні з’явитися тільки два зображення будь-яких дівчат.

Diamond Trio

Diamond Trio

Говорячи про ігрові символах, тут ви знайдете знайомі 10, J, Q, K і A. Ці символи прикрашені діамантами. Червоний Ferrari і Diamond заслуговують на особливу увагу. Без цих атрибутів неможливо уявити собі ніякого спеціального агента. Алмаз також є диким символом, який може замінити всі інші ігрові символи. Так що не сумнівайтеся – випробуйте удачу і отримаєте ці діаманти.

Diamond Trio відгуки
 • 5.1/10
  Частота бонусу - 5.1/10
 • 5.2/10
  Анімація - 5.2/10
 • 5.2/10
  Повтор бонусу в бонусної грі - 5.2/10
 • 1.3/10
  Залученість - 1.3/10
4.2/10

Сумарно

Diamond Trio – один з кращих ігрових автоматів Novomatic (Гамінатор, Вулкан), але на жаль, він ніколи не користувався такою великою популярністю як Book Of Ra наприклад. Ігровий автомат має свою постійну аудиторію. Большенство гравців грає в Diamond Trio в одну лінію, за максимальною ставкою.

Грати в ігровий автомат Diamond Trio на реальні гроші