Garage

Починаючи грати в відео-слот Garage, гравець швидко виявить, що цей ігровий автомат має безліч функцій. Брелоки з автомобіля, вогнегасник, свічки запалювання і т. Д принесуть вам величезний виграш. Також є символ Wild, який представляє собою колесо з крилами і гараж. Дикий символ може замінити всі інші символи для створення виграшної комбінації.

Garage

Garage (Гараж) грати онлайн без реєстрації

Грати в ігровий автомат Garage на реальні гроші

Garage

Бонусні символи і ігрові можливості ігрового автомата Garage

Garage бонус

Особливі цінності мають бонусні ігри напевно. Вони випадають досить часто і дають гравцю можливість отримати хороший прибуток. Перша бонусна гра починається відразу ж після того, як ви зловили три або більше символів із зображеннями замку з ключем, що з’явилися в будь-якому місці на барабанах. Ви повинні вгадати коробку з прихованим ключем. Кожна успішна відкрита коробка наблизить вас до максимального виграшу. Ви можете правильно вгадати до 5 разів, щоб отримати величезні гроші. Удачі тобі!

Garage

Друга Бонусна гра запускається після збору на барабанах без урахування активованих або неактивними ліній з урахуванням трьох або більше символів Box з інструментами.

Важливо, щоб в гаражі були різні пристрої для лагодження. Буде ще гірше побачити злого поліцейського, вистрибують з однієї з коробок. В цьому випадку бонусна гра буде зупинена. Але якщо все ящики будуть відкриті успішно, ви отримаєте Суперприз!

Garage проход

Подвійна гра Risk не менше цікава для гравців, тому що тут ви можете збільшити свій виграш в десятки разів поспіль. І все, що вам потрібно зробити, це вгадати правильну карту з більш високим рангом, ніж карта дилера. Кожне правильне вгадування принесе вам подвійну кількість виграшів.

Ігровий автомат Garage відгуки
 • 10/10
  Частота бонусу - 10/10
 • 10/10
  Можливість відкрити всі ключі - 10/10
 • 10/10
  Можливість максимального виграшу - 10/10
 • 10/10
  Анімація - 10/10
 • 10/10
  Залученість - 10/10
10/10

Суммарно

Garage – один з кращих ігрових автоматів який може вас залучити до гри на годинник. За рахунок безлічі бонусів в ігровий автомат насправді цікаво грати.

Грати в ігровий автомат Garage на реальні гроші