Lucky Ladys Charm
0 (0)

lucky lady charm

Lucky Lady’s Charm – ще один бестселер в серії ігрових автоматів Novomatic. Єдина істотна відмінність між двома версіями – це кількість ліній виплат. З точки зору гри і правил гри обидві версії оригінал і Deluxe однакові.

Гра надає безліч можливостей для отримання бонусів та щедрих виплат. Важливо відзначити, що цей відео-слот має найвищий середній коефіцієнт повернення гравців. Не дивно, що ця онлайн-гра є однією з найбільш впізнаваних і популярних.

Він розповідає історію про красивій дівчині, яка потребує прихильності. І тому вона використовує всі види амулетів (ви можете бачити символи на барабанах під час гри) і сьогодення чаклунство. На екрані також з’являються Crystal Ball, Horseshoe, Four-Leaved-Clover і Ladybug, а також звичайні слот-символи A, K, J, Q, 9 і 10. Таким чином, комбінації з 5 клеверов приносять 800 кредитів. Але найприбутковіший символ – сама Леді Удача. За 5 іконок Леді ви отримаєте 9000 кредитів.

 

Lucky Lady’s Charm грати онлайн без реєстрації, демо

Lucky Ladys Charm

Це ігровий автомат з 5 барабанами і 9 лініями виплат (10 ліній у версії Deluxe) із загальним ігровим процесом. Розробники вирішили обмежити гру стандартним набором функцій і клавіш.

Символом Леді є Дикий. І Кришталева куля розкиданий. Три або більше символу розкиду запускають 15 безкоштовних обертань, і під час цієї функції виграші можуть бути потроєні! Крім того, граючи безкоштовні обертання, ви можете знову зловити Кришталева куля і отримати більше безкоштовних обертань.

Lucky Ladys Charm

Як і в слоті Lord of the Ocean, Lucky Lady’s Charm пропонує функцію Gamble. Гравці можуть подвоїти виграш. Гравець повинен вгадати колір прихованої карти, червоною або чорною.

Таблиця виплат відображає всі виграшні можливості і вартість кожної виграшної комбінації для обраної ставки і кількості ігрових ліній.

 

Lucky Ladys Charm

Оцените статью
Lucky Ladys Charm відгуки
  • 10/10
    Можливість виграти більше х300 від ставки - 10/10
  • 5.6/10
    Шанс повтору бонусу в бонусної грі - 5.6/10
  • 10/10
    Шанс максимального виграшу - 10/10
8.5/10

Сумарно

Lucky Ladys Charm – культовий ігровий автомат від Novomatic (Gaminator) який запам’ятався всім гравцям своїми повторами бонусних ігор і дуже частим максимальним виграшем. Автомат любить віддавати користувачем все під чисту назад, іноді навіть і більше. Максимальна колічевство безкоштовних обертань в бонус серед гравців – 2850, близько 190 повторів.

Грати в ігровий автомат Lucky Ladys Charm на реальні гроші

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі