Secret Forest
0 (0)

Secret Forest

Величезні гіллясті дерева оточені групами світлячків. Крім того, в ролі ігрової символіки в слоті використовуються оригінальні зображення тварин, які виглядають як герої мультфільмів. На стиль гри впливають тільки графічні функції, а також музичний супровід, завдяки чому гра стає більш цікавою та захоплюючою.

Secret Forest

Основне ігрове поле виглядає як монітор класичного ігрового автомата. Щоб заробляти реальні гроші і отримувати задоволення, гравцям необхідно знати основні правила ігрового процесу. З лівого боку ви знайдете велику квадратну кнопку з написом «таблиця виплат», яка приховує теоретичний розділ з таблицею виплат. Ігровий автомат містить 5 барабанів і 9 активних ліній. Щоб вибрати кількість ліній виплат клієнту, натисніть на відповідну кнопку. Якщо ви хочете грати за максимальними ставками, використовуйте клавішу «ставка макс» .На правій стороні є кнопка «віджимання», яка виконує кілька функцій.

У будь-який момент гри клієнт може використовувати гру в автоматичному режимі. У правому верхньому куті розробники розмістили додаткові настройки, які зроблять вашу гру комфортною.

Особливості та бонуси

Дикі форми комбінацій відповідно до звичайних правил, а також замінити інші. Якщо в оплаченої ланцюжку є певний значок, то платіж буде подвоєний. Scatter оплачується незалежно від місця розташування на ігровому полі.

3-5 з цих значків дадуть гостю 15-25 безкоштовних обертань за поточною ставкою з потрійним коефіцієнтом. Зверніть увагу, що цю міні-гру можна запустити знову. Раунди ризику доступні для всіх продуктів цього виробника. Відео-слот «Секретний ліс» не є винятком, тому ви можете спробувати подвоїти свій останній виграш. Головний приз – 9 тисяч монет.

Оцените статью
Secret Forest відгуки
 • 8/10
  Анімація - 8/10
 • 10/10
  Повтор бонусу в бонусної грі - 10/10
 • 10/10
  Максимальний виграш - 10/10
 • 10/10
  Шанс виграти більше х500 від ставки - 10/10
 • 5.3/10
  Популярність - 5.3/10
8.7/10

Сумарно

Secret Forest – один з найпопулярніших ігрових автоматів гамінатор, Вулкан. Це перший слот який почав затягувати випадіння 3 скатера (символу що б почати бонуску) і як все його чекали.

Secret Forest грати онлайн

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі