Book Of Ra
0 (0)

Book of Ra – це п’яти барабанний ігровий автомат з дев’ятьма лініями виграшу. Ви можете вибрати будь-яку кількість ліній від 1 до 9, хоча вони додаються в тому ж порядку, тому лінії не можуть бути обрані за бажанням гравців (це не впливає на RTP, тому не потрібно турбуватися про це).

У більшості випадків це досить простий ігровий автомат. Однак у нього є популярний бонус з десятьма безкоштовними спинами і функцією розширення символу (докладніше про це нижче). Існує також функція азартної гри, щоб розбити спінінг.

Ця особливість азартних ігор – ваш типовий вибір червоного або чорного, що дозволяє вам грати вдвох або взагалі нічого до п’яти разів зі своєю ставкою. Це додає дисперсію в вашу гру, але не впливає на RTP.

Приємним моментом є те, що Book of Ra використовує адаптивну таблицю виплат, яка показує вам виплати за ваш поточний вибір ліній і розмірів монет, а не як множники, щоб ви завжди знали, скільки ви можете виграти при цьому результату.

Book Of Ra таблица выплат

Wilds, бонуси та безкоштовні обертання

Символ Книги Ра – цікава особливість цієї гри. Він грає три ролі: символ розкиду, дикий символ і символ бонусу одночасно.

Як символ Wild, символ Book of Ra замінить будь-який символ у виграшній лінії.

Book of ra

Якщо два або більше символів Book of Ra випадають на будь-яку комбінацію барабанів під час обертання, виплачується розкидному виплата, яка визначається як множник вашої ставки (2x для трьох символів, 20x для чотирьох, 200x для п’яти).

Якщо ви натиснете три або більше символів Book of Ra, бонус буде активованний. Бонус складається з десяти безкоштовних обертань.

Під час бонусних раундів один символ вибирається випадковим чином під час деяких безкоштовних обертань. Коли це відбувається після виплат, цей символ розширюється і покриває три слота на барабані. Подальші виплати тоді зроблені.

Book of Ra гадание

Розміри ставок, RTP та дисперсія

Книга Ра має трохи нижчий, ніж в середньому, RTP. Деякі сайти повідомляють, що RTP становить 95,18%, хоча творці гри вказують навіть нижчу теоретичну RTP на 92,13%.

Це гра середньої дисперсії. Ви можете розраховувати на виграш у середньому приблизно раз в чотири спина. Ці перемоги будуть частими, але невеликими.

Book Of Ra грати онлайн без реєстрації, демо гра


Перейти в казино

Оцените статью
Book Of Ra відгуки
 • 10/10
  Бонус - 10/10
 • 10/10
  Шанс максимального виграшу - 10/10
 • 10/10
  Повтор бонуса, в бонусній грі - 10/10
 • 10/10
  Анімація - 10/10
10/10

Сумарно

Книжки – один з кращих ігрових автоматів компанії Новоматік, Гамінатор. Це найпопулярніший ігровий автомат в якому 5 мужиків, максимальних виграш, хочуть зібрати всі.

Грати в ігровий автомат Book Of Ra на реальні гроші

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі