Lucky Drink

Lucky Drink

Головний герой Ігрософт – людина, яка занадто багато часу провів в пабі, намагаючись втекти від диявола, що переслідує любителя алкоголю. Символи Lucky Drink створюють забавну атмосферу бару з симпатичними офіціантками, коробками і келихами пива, рибними закусками, капелюхами, свічками.

Lucky Drink

У грі представлений ряд множників, ставка на 9 ліній по 225 кредитів, гра з подвійним ризиком і смішна бонусна гра. Кнопка «Інформація» містить чотири сторінки, що описують правила гри і виграшні комбінації символів і ліній. На першій сторінці представлена ​​інформація про лінії ставок і кредитах, як і в інших ігрових автоматах онлайн. Заявлено, що всі виграші в грі підсумовуються і відображаються в кредитах. Загальна ставка, яка відображається у верхньому вікні, розподіляється між активними лініями.

Лінія активується для гри натисканням кнопки «Лінії» з відповідною кількістю ліній. Ставка регулюється натисканням кнопки Bet one, поки не відобразиться необхідна ставка. Друга інформаційна сторінка містить дані множників символів, а третя і четверта – правила гри в бонус і ризик-гру.

Lucky-Drink бонус

Lucky Drink грати онлайн без реєстрації, демо

Lucky Drink

Гра Lucky Drink Bonus починається, коли на барабанах з’являються три і більше бонусних зображення диявола. Гравцеві належить відкрити 5 пивних бочок, що з’явилися на екрані, зрушуючи їх з допомогою кнопок 5 ліній. Після кожної вдалої комбінації в основній грі з’являється можливість ризикувати і подвоювати виграш. Дилер пропонує відкрити одну з чотирьох карт і порівняти її зі своєю відкритою. Якщо ваша карта більше – ви виграєте, якщо менше – ви програєте.

Існує можливість уникнути ризику і отримати виграш до відкриття прихованої карти, натиснувши кнопку Старт.

Lucky Drink відгук
 • 10/10
  Анімація - 10/10
 • 10/10
  Можливість максимального виграшу - 10/10
 • 10/10
  Можливість відкрити всі бочки - 10/10
 • 10/10
  Частота бонусу - 10/10
10/10

Сумарно

Lucky Drink – дуже простий по своїй натурі слот, який пам’ятають всі наші читачі. Обіграти диявола – всі хочуть. Рекомендуємо відкривати бочки по порядку, таким чином за нашою статистикою шанс відкрити всі бочки – більше

Грати в ігровий автомат Lucky Drink на реальні гроші