Lucky Haunter(Пробки)
0 (0)

Lucky Haunter

Lucky Haunter має власну систему виплат і розрахунку бонусів по символам. Наприклад, ставка буде розіграна з найвищими бонусами в разі завершення комбінації чисел дерев’яних пробок, і замість цього гравець з найменшим бонусом отримає символи Vine Bottle.

Счастлівая підкова – це дикий символ, який грає роль джокера в карткових іграх, замінюючи будь-які інші символи можливістю створення виграшною комбінації. Три або більше обкладинки запускають бонусну гру, оскільки вони діють як символи Scatter і можуть з’являтися в будь-якому місці на барабанах.

Lucky Haunter(Пробки)

Lucky Haunter играть онлайн без регистрации

Lucky Haunter(Пробки)

Бонусная игра

Lucky Haunter

Гра на ризик дозволяє збільшити ваш виграш в 2 рази, вибравши жетон гравця з більш високим номером, ніж у жетона дилера. Номер спроби показується на екрані. Гравець може в будь-який момент зупинити гру на ризик і отримати збільшений виігриш.

Бонусная гра передбачає можливість привернути Покров в будь-якій послідовності, на зворотному боці якої зазначено їх кількість виграшів. Кришка зі знаком EXIT зупиняє ігру.Super Bonus Game починається в тому випадку, якщо під час ризикованої гри не було прикриттів EXIT.

Ви побачите два блюда з кришками. На одному з них – Курча в якості бажаного призу, а на іншому – стара сгризенная кругла риб’яча кістка.

Натисніть на одне з покритих страв і отримаєте або приз, або кость.Как ви можете бачити, у цього відео-слота є особливі ігрові функції, відмінні від інших ігрових автоматів Igrosoft. Чи не стандартна гра на ризик і супер бонусна гра.

Здесь отличная математика и графика игры, в которой есть возможность выиграть, потому что игра входит в общую систему, где в банк играют только те игроки, которые играют на реальные деньги.

 

Оцените статью
Lucky Haunter відгуки
 • 10/10
  Частота бонусу - 10/10
 • 8.3/10
  Можливість відкрити всі пробки - 8.3/10
 • 6.8/10
  Можливість максимального виграшу - 6.8/10
 • 6.5/10
  Анімація - 6.5/10
 • 10/10
  Залученість - 10/10
8.3/10

Суммарно

Lucky Haunter(Пробки) – всі пам’ятають цей ігровий автомат, пробити пробки (відкрити всі пробки) було простіше простого, а от вгадати де рибка – це вже доля обраних.

Грати в ігровий автомат Lucky Haunter на реальні гроші

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі