Marco Polo

Marco Polo таблица выплат

У цьому огляді мова піде про ігровому автоматі Marco Polo, розробленому Novomatic Group. Цей слот присвячений, як можна здогадатися, італійському торговцю і мандрівникові Марко Поло, що відкрив західному світові фантастичний Схід. Ігровий слот не тільки відкриє вам секрети і красу східного світу, але і дозволить швидко збільшити розмір аккаунта. Адже Схід – це не тільки казки і гареми, а й золоті скарби великих імператорів.

Marco Polo

Marco Polo

Цей ігровий автомат відноситься до класичного класу, який відрізняє простота в управлінні і легкість в грі. Слот забезпечений п’ятьма ігровими барабанами і дев’ятьма активними лініями, з можливістю вибору кількості ліній. Символи повністю представляють велику подорож Марко Поло. Тут у вас буде можливість зустрітися з верблюдами, азіатськими торговцями і знайти скриню по картці. Також у вас є класичні карткові символи: «10», «J», «Q», «K» і «А». Що не може дати вам багато. За ними ви побачите набагато важливіші значки – «Листівка», «Скриня» та «Азіатка». Навіть вони зможуть серйозно збагатити вас, але далеко не найважливіше для гравця.

 

Marco Polo грати онлайн без реєстрації

Marco Polo

«Марко Поло» стає центром гри. Легендарний мандрівник по максимальній ставці може подарувати вам навіть півмільйона кредитів, а крім того він є «Диким» (Wild) символом, який з великим задоволенням замінить інші символи, роблячи комбінації ще більш вигідними для вас. Тут у нас є символ розкиду – «Верблюд». Три таких тварин на одній з активних ліній Марко Поло активують призову гру з використанням безкоштовного обертання на барабанах. Така бонусна гра дає гравцеві можливість безкоштовно обертатися 10 разів і отримувати багато золотих монет. Ще один шанс збільшити цінність призу гравців – гра на ризик. Він стає доступним, коли у вас є виграшні комбінації. У грі гравець повинен вибрати колір карти, який буде відображатися далі на екрані. Швидкість збільшиться в два рази, коли гравець буде вгадувати колір.

Щоб змінити, приз буде аннулірован. Якщо вам подобається слот Columbus Deluxe, то вам сподобається ігровий автомат Marco Polo.

Багатьом гравцям сподобається його простота гри, великі і часті призи, а також привабливі коефіцієнти різних призових комбінацій. Так що почніть своє відкриття Східного світу, щоб отримати безліч золотих скарбів!

Marco Polo відгуки
 • 10/10
  Анімація - 10/10
 • 4.3/10
  Шанс максимального виграшу - 4.3/10
 • 10/10
  Шанс повтору бонусу в бонусної грі - 10/10
 • 10/10
  Можливість виграти більше х300 від ставки - 10/10
8.6/10

Сумарно

Марко Поло – не самий легкий гральний автомат, тому що іноді він може закритися и не давати бонусу понад 5000 спінів, але якщо ви дограєте до моменту коли випаде бонус, будьте впевнені – Marco Polo ввідасть вам ВСЕ!

Грати в ігровий автомат Marco Polo на реальні гроші